What's New (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Site
lv: Vietne

en: Key
lv: Atslēga

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Dashboard
lv: Darbgalds
