What's New (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Site
sk: Stránka

en: Key
sk: Kľúč

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Dashboard
sk: Nástenka
