What's New (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Site
sv: Webbplats

en: Key
sv: Nyckel

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Access Key
sv: Åtkomstnyckel
