What's New (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Key
tr: Anahtar

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Dashboard
tr: Pano

en: Access Key
tr: Erişim Anahtarı
