What's New (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: URL
ar: العنوان URL

en: Site
ar: موقع

en: Key
ar: المفتاح

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
