What's New (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
