What's New (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Key
da: Nøgle

en: Machine name
da: Internt navn

en: Add Site
da: Tilføj site

en: Site key
da: Nøgle
