What's New (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Site
de: Website

en: Key
de: Schlüssel

en: Machine name
de: Systemname

en: Add Site
de: Site erstellen

en: Site key
de: Website-Schlüssel

en: Access Key
de: Zugriffsschlüssel

en: Are you sure you want to delete %url?
de: Möchten Sie %url wirklich löschen?
