What's New (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Key
el: Κλειδί

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
