What's New (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Site
et: Sait

en: Key
et: Võti

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Access Key
et: Kiirklahv
