What's New (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Site
eu: Gunea

en: Key
eu: Giltza

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
