What's New (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: URL
fa: نشانی

en: Site
fa: سایت

en: Key
fa: کلید

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Access Key
fa: کلید دسترسی
