What's New (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Site
fi: Sivusto

en: Key
fi: Avain

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Dashboard
fi: Työpöytä
