What's New (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Key
fr: Clef

en: Machine name
fr: Nom système

en: Add Site
fr: Ajouter un site

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Site key
fr: Clef du site

en: Access Key
fr: Accès rapide au clavier
