What's New (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Site
gl: Sitio

en: Key
gl: Clave

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Dashboard
gl: Panel de control
