What's New (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: URL
he: כתובת URL

en: Site
he: אתר

en: Key
he: מפתח

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
