What's New (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: URL
hu: Webcím

en: Site
hu: Webhely

en: Key
hu: Kulcs

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Site key
hu: Webhelykulcs
