What's New (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Site
ja: サイト

en: Key
ja: キー

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Site key
ja: サイトキー

en: Access Key
ja: アクセスキー
