What's New (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Site
lt: Svetainė

en: Key
lt: Raktas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Dashboard
lt: Darbastalis
