What's New (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Site
pl: Witryna

en: Key
pl: Klucz

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Access Key
pl: Klucz dostępu
