What's New (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Site
ro: Sit

en: Key
ro: Cheie

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Dashboard
ro: Panou de control
