What's New (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Site
ru: Сайт

en: Key
ru: Ключ

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Site key
ru: Ключ сайта

en: Access Key
ru: Горячая клавиша
