What's New (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Site
ta: தளம்

en: Key
ta: சாவி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
