What's New (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: URL
uk: URL-адреса

en: Site
uk: Сайт

en: Key
uk: Ключ

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Add Site
uk: Додати сайт

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Access Key
uk: Ключ доступу
