White label entity type (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
