White label entity type (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: About
ug: ھەققىدە
