White label entity type (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Revert
ka: დაბრუნება
