White label entity type (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Revert
mn: Буцаах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
