White label entity type (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి
