WhiteCanvas (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Help
fil: Tulong

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: Navigation Bar
fil: Baras ng paglalayag

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
