WhiteCanvas (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Back to Top
cs: Zpět nahoru

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
