WhiteCanvas (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
