WhiteCanvas (8.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Sticky
hi: मुख्य

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स
