WhiteCanvas (8.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Back to Top
id: Kembali ke atas

en: Sticky
id: Menempel

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder
