WhiteCanvas (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Home
pt: Início

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Sticky
pt: Em destaque

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários
