WhiteCanvas (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Back to Top
sv: Tillbaka till toppen

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Sticky
sv: Klistrad

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar
