WhiteCanvas (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet
