White Label (8.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site slogan
ka: საიტის სლოგანი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: The name of the site.
ka: საიტის სახელი.

en: The slogan of the site.
ka: საიტის სლოგანი.
