White Label (8.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Content
jv: Konten

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Site slogan
jv: Sesanti situs

en: Custom
jv: Kostum

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Color scheme
jv: Warna skema

en: Color set
jv: Daftar warna

en: About
jv: Ngenani

en: Default theme
jv: Téma gawan

en: The name of the site.
jv: Jeneng situs.

en: The slogan of the site.
jv: Sesanti situs.
