White Label (8.x-2.0-beta3) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Content
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Custom
et: Kohandatud

en: Owner
et: Omanik

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Color set
et: Värvipalett

en: About
et: Programmist

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: The name of the site.
et: Saidi nimetus.

en: Lock
et: Lukusta

en: The slogan of the site.
et: Saidi hüüdlause.

en: Unlock
et: Tee lukust lahti

en: Site logo
et: Saidi logo

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.
