White Label (8.x-2.0-beta3) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Content
he: תוכן

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: Custom
he: מותאם

en: Owner
he: בעלים

en: Token
he: אסימון

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Color set
he: סט צבעים

en: About
he: אודות

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Unlock
he: בטל נעילה

en: Site logo
he: לוגו

en: The username of the content author.
he: שם המשתמש של יוצר/ת התוכן.
