White Label (8.x-2.0-beta3) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Content
ja: コンテンツ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Site name
ja: サイト名

en: Site slogan
ja: サイトスローガン

en: Custom
ja: カスタム

en: Owner
ja: 所有者

en: Token
ja: トークン

en: Color scheme
ja: 配色

en: Color set
ja: カラーセット

en: About
ja: アバウト

en: Default theme
ja: デフォルトテーマ

en: The name of the site.
ja: サイト名

en: Lock
ja: ロック

en: The slogan of the site.
ja: サイトのスローガン。

en: Unlock
ja: ロック解除

en: Site logo
ja: サイトロゴ

en: Form display mode
ja: フォームディスプレイモード

en: Form display mode: @form_display_mode
ja: フォームディスプレイモード: @form_display_mode

en: The username of the content author.
ja: コンテンツ投稿者のユーザー名。

en: No widget available for: %label.
ja: 利用できるウィジェットがありません: %label
