White Label (8.x-2.0-beta3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Lock
kn: ಲಾಕ್ ಮಾಡು

en: Unlock
kn: ಅನ್‌ಲಾಕ್ ಮಾಡು
