White Label (8.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: Custom
nl: Aangepast

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Color set
nl: Kleurenset

en: About
nl: Over

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: The name of the site.
nl: De naam van de website.

en: Lock
nl: Vergrendel

en: The slogan of the site.
nl: De slogan van de website.

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Site logo
nl: Sitelogo

en: Form display mode
nl: Formulier-weergavemodus

en: Form display mode: @form_display_mode
nl: Formulier-weergavemodus: @form_display_mode

en: The username of the content author.
nl: De gebruikersnaam van de auteur.

en: No widget available for: %label.
nl: Geen widget beschikbaar voor: %label
