White Label (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Site slogan
el: Σύνθημα του ιστοτόπου

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Color scheme
el: Χρωματικός συνδυασμός

en: Color set
el: Σύνολο χρωμάτων

en: About
el: Περί

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: The name of the site.
el: Το όνομα του ιστοτόπου

en: Lock
el: Κλείδωμα

en: The slogan of the site.
el: Το σύνθημα του ιστοτόπου.

en: Unlock
el: Ξεκλείδωμα

en: Site logo
el: Λογότυπο ιστοτόπου

en: The username of the content author.
el: Το όνομα χρήστη του συντάκτη περιεχομένου.
