White Label (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Site slogan
is: Slagorð vefs

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Owner
is: Eigandi

en: About
is: Um

en: Default theme
is: Sjálfgefið þema

en: The name of the site.
is: Nafnið á vefnum.

en: The slogan of the site.
is: Slagorð vefsins.

en: Site logo
is: Nafnmerki vefs
