White Label (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب

en: Site logo
ug: بېكەت لوگوسى
