White Label (8.x-2.1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Content
ca: Contingut

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Owner
ca: Propietari

en: Color scheme
ca: Esquema de colors

en: Color set
ca: Joc de colors

en: About
ca: Detalls

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: The name of the site.
ca: El nom del lloc.

en: Lock
ca: Bloqueja

en: The slogan of the site.
ca: L'eslògan del lloc.

en: Unlock
ca: Desbloqueja

en: Site logo
ca: Logotip del lloc

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.
