White Label (8.x-2.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Site name
fil: Pangalan ng sityo

en: Site slogan
fil: Sawikain ng sityo

en: Site logo
fil: Logo ng sityo
