White Label (8.x-2.1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Content
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Site slogan
hr: Slogan lokacije

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Color scheme
hr: Shema boja

en: Color set
hr: Sustav boja

en: About
hr: Opis

en: Default theme
hr: Zadani predložak

en: The name of the site.
hr: Naziv lokacije.

en: The slogan of the site.
hr: Slogan lokacije.

en: Site logo
hr: Logo web sjedišta
